Články

10 mýtů o dietách

6. června 2008 v 13:15 | x_Ellia_x
Pokud nevíte, co děláte špatně, možná vám dokážeme poradit. Sepsali jsme deset nejznámějších mýtů o hubnutí, z nichž některé jsou pravdivé, ale jiné vám spíš uškodí.

Přesvědčte se, jestli jste náhodou nepodlehli některým zlozvykům, díky kterým stále ne a ne dosáhnout ideálních křivek!
1. Když si dám dnes dortík, zítra víc omezím kalorie a zhubnu stejně.
Ano, budete hubnout stále a je dobré se čas od času obdarovat, jenže je velmi těžké dát si jen jeden jediný kousek. Navíc po velké dávce cukru z dortu bude vaše tělo požadovat další a další cukr a vy budete mít větší problémy si nedat ještě jeden, případně později budete mít ještě větší hlad.

2. Pití kávy je dobré pro nastartování metabolismu a pomůže mi hubnout.
Kofein v kávě vám sice pomůže nastartovat metabolismus, ale tuk, který tím spálíte, je zanedbatelný. Mnohem důležitější a také účinnější je pravidelně cvičit.

3. Když vynechám večeři, snížím tím příjem kalorií a mohu si vyjít ven na skleničku. Tím nezabrzdím hubnoucí proces.
Možná byste byli velmi překvapeni, jak mnoho kalorií obsahují alkoholické nápoje. Když jen vynecháte večeři a doufáte, že si tím vynahradíte kalorický příjem z alkoholu, věřte, že takhle si vážně nijak nepomůžete. Navíc je velmi pravděpodobné, že po alkoholu dostanete hlad a cestou domů si i něco koupíte. Nezapomeňte, že alkohol kromě jiného oslabuje vůli.

Celulitida

4. června 2008 v 22:38 | x_Ellia_x

Pomoc! Celulitida útočí!


Každoročně si v době jara spousta žen uvědomí, že jsou vlastně odepsané a že nemá vůbec cenu zase až do podzimu vycházet z domu! Mají totiž celulitidu…
Za vznikem této vady na kráse může stát hned několik faktorů, kterými jsou: nesprávná životospráva, kdy je tělo zanášeno toxiny, nestrávenými látkami a trpí nedostatkem minerálů a vitamínů, hormonální porucha a špatný lymfatický a krevní oběh.
 
 

Reklama